Terapie Cesta

Nabízím hluboká individuální sezení, díky nimž je možné uzdravit jakékoliv trauma, nedoprožitou bolest, nefunčkní vztahy i fyzické obtíže. Mou specializací jsou ale procesy zaměřené na hluboké sebepoznání, odstranění nevědomých omezujících vzorců a práce s egem. Používám metodu uvolnění traumatu z těla,  buněčné léčení pomocí terapeutické metody Cesta podle Brandon Bays a enneagram. 

V současné zrychleně transformační době metoda Cesta rychle a účinně odstraňuje vše, co nám brání projít vnitřní změnou a vstoupit do své síly. Mou vizí je společně s lidmi toužícími po skutečném sebepoznání spoluvytvářet vědomí nového paradigmatu, léčit osobní, rodová i kolektivní traumata a omezení a podílet se na růstu vědomí lidstva.

Cesta není žádná unikátní zázračná metoda. Je to poctivá a pravdivá sonda do lidského nitra, která je bolestivá, ale ve svém důsledku nesmírně osvobozující. Skutečným průvodcem na této Cestě je totiž vnitřní moudrost a není větší síly než vědomí, že vše k tomu, aby člověk mohl žít plný a šťastný život, má kdykoli k dispozici ve svém nitru.

Terapie Cesta a uvolnění traumatu

Váš proces

Bezpečný prostor, dostatek času, ukončení a integrace procesu, ochota ponořit se do jakéhokoliv tématu a držet pro něj prostor, více než desetiletá zkušenost. To vše Vám nabízím, aby bylo možné otevřít, zvědomit, odžít a uzdravit cokoliv, co Vám brání v naplněném a radostném žití.

Vaše zkušenosti

Za těch více než 10 let, kdy se živím jako terapeutka, jsem byla průvodkyní u tisíců procesů. Naučilo mě to důvěře v život, naši vnitřní moudrost, vnější i vnitřní vedení a přivedlo do života nádherné a vědomé lidi, z nichž mnozí se stali mými blízkými přáteli. Jejich svědectví najdete zde.

Co je Cesta

Cesta je hluboká, ale jemná metoda, která odkrývá stará emoční zranění, hluboká nevědomá přesvědčení a sliby a skrze největší strachy a bolesti otevírá v člověku potenciál bez hranic a přináší mu prožitek jednoty, pokoje a bezpodmínečné lásky. Je vhodná i pro děti a těhotné ženy.

Moje Cesta

Cesta je pro mne velice jasný ukazatel jak žít každodenní život. Je to prosté – otevřít se, přijmout každý okamžik takový, jaký je, nesoudit, nesnažit se porozumět, analyzovat, vysvětlit, utéct, bojovat, bránit se. A nechat mocnou řeku života, aby nás nesla tam, kde máme zrovna být a prožít to, co má být prožito. Tohle je svědectví Mistrů všech dob a výhoda Cesty je v tom, že tahle slova velice snadno převádí do skutečné životní praxe.  

Krásný den, drahá Katko Beo,
nejde mi moc slovy vyjádřit, jak silný a hluboký vděk cítím.
Pár dní si terapie ještě „dosedávala“ a nastalo zklidnění a smíření. Velký kámen ze srdce je pryč a veliké děkuji, že mě bylo umožněno se s babičkou rozloučit.
Lenka

Dobrý den Katko Beo,

chtěla jsem psát už dříve…nestalo se. Myslím na Vás ale často, hlavně na ten pohled, kdy jsem myslela, že tam nejspíš umřu a jak jsem otevřela oči a viděla jak tam stojíte ÚPLNĚ V KLIDU….na to nikdy nezapomenu. Věděla jsem, že to zvládnu. :o)

Chci moc poděkovat za to, že jste šla cestou se mnou. První týden po, jsem byla trošku v rauši :o)). Nemohla jsem pochopit kde se to ve mě všechno vzalo :o)). Zjistila jsem jak moc mě ovládá hlava a až se zase někdy budu chtít ponořit do sebe hlouběji už to nebude s takovým strachem (což bylo asi dost vidět).
Teď mi přijde vtipný, jak jste mi říkala, že můžu křičet a kopat atd. Jsem si říkala….no to ani náhodou a 15min. nato řvu jak tur :o))) Pro Vás nic nového, pro mě dost zásadní vystoupení z komfortní zóny.
Bylo to ale strašně očistný. Nevím jak to popsat, ale něco se tam stalo a já jsem tam v tu chvíli opravdu něco nechala, ukončila, odpustila… je toho víc.
Ulevilo se mi a cítím po dlouhý době, že jdu dopředu bez baťohu….určitě mi rozumíte :o)

Děkuju opravdu z celého srdce.

Pavla

Cítím se neskutečně, první týden byl ještě dost bolestivý, vstřebávala jsem všechny ty pocity, co jsme spolu vydolovaly. Moje ego se bouřilo a odmítalo uvěřit, že je taková zkušenost přenositelná napříč životy. Ale já už mám jasno. Teď už je to zase jiné, každopádně se mi neustále v takových vlnách vrací pocit vděčnosti a vnitřního uspokojení. Odnesla jsem si toho od Vás mnohem víc, než jsem čekala a za to Vám chci upřímně poděkovat. Jeden důkaz mluvící za vše – týden po Cestě u Vás za mnou přišel tatínek a zahrnul mě takovou vlnou pozornosti a lásky, že jsem to skoro ani nebyla schopna vstřebat (podotýkám, že bez toho, aniž bychom si předtím cokoliv řekli, nebo udělali), takže jsem pochopila, že i na něj dolehla na dálku moje velká vlna vděčnosti a vnitřního usmíření.

Mějte se moc krásně a ještě jednou děkuji za vše.

V.
Chci Vám upřímně poděkovat, že mi pomáháte otevírat dveře k mému vnitřnímu vědomí, každá návštěva, na kterou jsem k Vám přijel mě neuvěřitelně pomohla nahlídnout dovnitř a najít zapomenuté vzpomínky, které ve mně automaticky spouštěly ochranné reakce, jež se mnohokrát nepříjemně týkaly mého okolí a já jsem se pořád uklidňoval naučeným já už jsem prostě takový, je to silnější než já. Nyní už vím, že to vše šlo přes mou mysl, což je v našem životě bohužel největší nepřítel, když to teď píšu přijde mi slovo nepřítel hodně silné, protože už jsem pochopil, že nechci proti něčemu bojovat, já to chci ze srdce přijmout a obejmout to , protože je to mojí součástí a můžeme spolu v lásce žít, když se pokorně zklidním a nechám reakci na mém srdci, odkud proudí ta jediná a nejdůležitější životní energie, tou je bezpodmínečná láska, jež proudí z nekonečného společného vědomí. Jsem nesmírně vděčen, že jsem při hledání cesty k sobě našel Vás, člověka nesmírně empatického, který mi bez jakýchkoli soudů pomáhal skládat, pomocí terapie cesta, mozaiku cestičky k sobě domů. 
Jarek

Nevím , jestli si na mě vzpomínáte, byla jsem u vás v květnu s bříškem. Nyní už mám dvouměsíční miminko. Chtěla bych Vám nesmírně poděkovat za vaši terapii. Od návštěvy mám úplně jiný vztah se svou maminkou, neumím vysvětlit proč... Jen díky návštěvě u vás. Zdá se, že malá V. opravdu odpustila. Je to neuvěřitelné. Jsme si teď s mámou tak blízké, kamarádky. Moc vám děkuji, jste úžasná. 

V.

Praktická ukázka

Ukázkový proces Cesta s dětmi

Vnímáte-li svoje děti jako moudré parťáky, kteří se sem, stejně jako my, přišli učit a souzníte s myšlenkou, že jsme si sem přišli navzájem pomáhat, následující řádky a nahrávky jsou dárkem pro vás. Vycházejí z terapeutické metody Cesta, kterou už mnoho let využívám nejen jako terapeutka, ale také každodenně ve svém osobním životě. Je to vlastně způsob života a já bych teď s vámi ráda sdílela velmi osobní interakci mezi mnou a mými dcerami. Jsem jim nesmírně vděčná, že jsou ochotné se mi otevírat a sdílet se mnou své bolesti i radosti, a že navíc souhlasily s tím, že jejich procesy nahrajeme. Z úcty a lásky k nim prosím, aby tyto nahrávky zůstaly na tomto místě a v tomto kontextu, aby sloužily k tomu, k čemu byly vytvořené – jako dárek, inspirace a nezištná pomoc ostatním.

Poslechnout si ukázku