Váš proces

Pokud jste si přečetli knihu, pak zcela jistě víte, jestli si Vás Cesta zavolala. A pokud je tomu tak a v mé, doposud pouze virtuální společnosti se cítíte dobře, neoslyšte volání a vydejte se na Cestu sami.

Proces většinou probíhá v sedě se zavřenýma očima, ale v poslední dobou stále častěji pracuji také s tělem, především díky vynikajícímu výcviku od Dorothe Trassl, terapeutky, psycholožky a prezentérky Cesta pro Německo. Práce s tělem umožňuje i lidem s traumatickou zkušeností, velkým odpojením od emocí a nesnadným přístupem k sobě samotným otevřít se a v bezpečí vše odžít a odpustit.

Můžete se podívat na zkušenosti lidí, kteří Cestou prošli před Vámi, abyste získali představu, co Vás může čekat, nebo nahlédnout do blogu, kde sdílím svoje osobní zkušenosti s Cestou nejen jako terapeutickou metodou, ale především jako způsobem života, který se mi vryl pod kůži a nevýslovně mě obdaroval.

V praktické ukázce si můžete poslechnout, jak snadno procházejí Cestou děti a jak snadné je Cestu začlenit do svého osobního života.

Před procesem a po něm

Cesta včetně úvodního popovídání i závěrečné integrace může trvat poměrně dlouho, takže si vždy na klienta rezervuji celý půlden. Tím vám mohu zaručit, že Vás nenechám odejít uprostřed procesu nebo s pocitem něčeho nedokončeného. I Vy si pro sebe vyčleňte dostatek času, aby Vaše tělo mohlo integrovat vše, co v procesu prožilo, a zregenerovat se. Proces Cesty začíná probíhat mnohem dříve, než se setkáme osobně na sezení, a na nevědomé úrovni ještě dlouho po Cestě dochází k integraci prožitého. Proto se nezalekněte, pokud budete mít pocit, že Vám tělo před blížícím se termínem začne vypovídat službu, obtíže se zhorší nebo konflikty vyostří. Všechno je v pořádku a probíhá proto, abyste mohli co nejvědoměji prožít, co přesně Vás vlastně trápí a s čím nastal čas se rozloučit. Stejně tak po ukončení procesu se o své tělo dobře postarejte a věnujte mu dostatek spánku a jakékoli formy regenerace.

Před procesem prosím neužívejte žádné stimulační látky jako nikotin, kofein nebo alkohol. Cesta je také obtížněji slučitelná s léky ovlivňujícími psychiku a pozornost. Přítomnost takovýchto látek v těle by mohla negativně ovlivnit Váš přístup k hlubokým emocím, které jsou v celém procesu klíčové, proto je třeba, abyste mě o této skutečnosti informovali.

Mým přáním je, aby se lidé nestali na terapiích závislí. Aby lépe a jasněji slyšeli svůj vnitřní hlas a nechali se jím vést a principy Cesty integrovali do svého každodenního života.

Myslím na Vás často, hlavně na ten pohled, kdy jsem myslela, že tam nejspíš umřu a jak jsem otevřela oči a viděla jak tam stojíte ÚPLNĚ V KLIDU….na to nikdy nezapomenu. Věděla jsem, že to zvládnu. :o)

Chci moc poděkovat za to, že jste šla cestou se mnou. První týden po jsem byla trošku v rauši :o)). Nemohla jsem pochopit kde se to ve mě všechno vzalo :o)). Zjistila jsem jak moc mě ovládá hlava a až se zase někdy budu chtít ponořit do sebe hlouběji už to nebude s takovým strachem (což bylo asi dost vidět).

Teď mi přijde vtipný, jak jste mi říkala, že můžu křičet a kopat atd. Jsem si říkala….no to ani náhodou a 15min. nato řvu jak tur :o))) Pro Vás nic nového, pro mě dost zásadní vystoupení z komfortní zóny.

Bylo to ale strašně očistný. Nevím jak to popsat, ale něco se tam stalo a já jsem tam v tu chvíli opravdu něco nechala, ukončila, odpustila… je toho víc.

Ulevilo se mi a cítím po dlouhý době, že jdu dopředu bez baťohu….určitě mi rozumíte :o)

Pavla

Pracovna

Praktické informace

Patřím mezi průvodce, kteří svoji terapeutickou praxi provozují na plný úvazek, a byla jsem mezi prvními vyškolenými terapeuty poté, co se Cesta rozšířila do České republiky.

Úzce také spolupracuji s Dorothe Trassl jako trenérka a tlumočnice na jejích seminářích uvolnění traumatu.

Není tedy téma, se kterým bych se ve své práci nesetkala, a jsem schopná a ochotná Vám vytvořit podpůrné a bezpečné prostředí, abyste mohli odžít jakoukoliv situaci, ať je sebevíce bolestná. Budu s Vámi přítomná v jakékoliv emoci, pomohu Vám integrovat jakoukoliv situaci a pomohu Vám nalézt odpuštění, smíření a hlubší pochopení toho, co se stalo.

Díky veliké zkušenosti s praktickým použitím enneagramu, který ve spolupráci s terapeutkou Bohdanou Nadas také lektoruji, Vám pomohu projít i těmi nejhůře přístupnými a nejtěžšími emocemi až k Vaší skutečné podstatě.

Dostanete ode mne dostatek času, abyste odjeli až poté, co bude celý proces přirozeně ukončen a integrován.

Mým posláním v této době je s tímto posláním oslovit velké množství lidí, a proto nyní preferuji skupinové projekty, o nichž se dočtete v sekci Ennegram pro nové paradigma a Ženský terapeutický kruh. Individuálních termínů mám proto méně a preferuji tedy lidi se skutečným zájmem o sebepoznání a dlouhodobou spolupráci.

 
                                         

                     1 proces nový klient                                 Balíček 3 procesů 


                    4000,- Kč / 4 hodiny                                9500,- Kč


                    1 proces stávající klient                                Balíček 3 procesů


                   3300,- Kč /3,5 hodiny                                9000,- Kč


                   Konzultace (osobní, telefonická)


                      1000,- Kč / 60 minut

* Ceny jsou platné od 1. července 2024, je možné platit předem na účet nebo po procesu v hotovosti. Starobní a invalidní důchodci, maminky na mateřské dovolené, studenti a děti mají samozřejmě slevu. V případě, že si nemůžete proces dovolit, podívejte se do skupinových akcí a do online sekce, zda nenajdete něco, co Vás osloví, případně je možná domluva ve formě splátek, barteru či jiné kreativní řešení situace k oboustranné spokojenosti. :-)  

Číslo účtu: 000000-2401268955/2010

Najdete mě na ulici Vejmluvova č. 44. V řadovém domě, který snadno poznáte podle mého loga na zdi, Vás tam čeká útulný pokojíček s dostatkem soukromí. 

 

The Journey logo