Online podpora

Kromě osobních setkání, kterých si nade všechno cením, jsem pro Vás také připravila podporu v online prostředí. Poslední měsíce ukázaly, že ačkoliv není nad kontakt tváří v tvář, mnoho si toho můžeme předat i z pohodlí domova bez nutnosti cestovat. Vše jsem pro Vás nachystala přehledně na jednom místě.

Kurzy a terapie

Enneagram

Devět vizualizací a léčivých meditací, které ti pomohou prostřednictvím autentického prožitku a přímé zkušenosti vstoupit do posvátného prostoru tvého srdce. Nezáleží na tom, zda enneagram znáš a hledáš praktického průvodce na cestě k hlubokému pochopení sebe i ostatních, nebo zda se s enneagramem chceš teprve seznámit.

Individuální terapie

Terapií  Cesta je možné projít i online.

Je to velmi pohodlný a bezpečný způsob, který je zcela rovnocenný osobnímu setkání bez nutnosti cestovat a s možností zůstat v bezpečném prostředí svého domova. Vše po technické stránce mám pro Vás nachystané bez nutnosti instalovat speciální programy, postačí jen notebook či telefon s kvalitním připojením.

"Dobrý den Beáto, děkuji za tak krásné podání Enneagramu. Váš hlas je pohlazením malého dítěte, vaše meditace drží prostor, pro to, aby se mohlo udít to kouzlo uvědomění. Nádherné. Jsem vděčná za vaši krásnou práci."

Kateřina

Knížka Devět je naprosto úžasná a včera v noci jsem ji dočetla. Brečela jsem u ní, chvilkami štěstím a pak taky smutkem. Vůbec mě nenapadlo, že by měla něco společného s enneagramem, prostě příběh jedné rodiny a strachů v ní a taky přijetí a lásky a nevyslovených slov a přání :-) je božská a ze srdce za ni děkuji.

Ludmila

Věděla jsem, že kniha bude dobrá. Ale ona je skvělá, hluboká a silná. A ještě spoustu dalšího ale asi to neumím úplně vyjádřit slovy. Díky, že jsi se s námi podělila.

Eliška

Právě jsem knihu dočetla!!! Ani jsem nešla do práce. Nešlo to… Jsem nadšená, i když úplně jinak, než jsem čekala. Ke mně ta kniha mluví! Moc děkuji a posílám hluboký obdiv za dokonale seskládané příběhy a hluboké znalosti.

Simona

Je to obrovský dar, co jsi stvořila! Strhující příběh, který chytne a nepustí. Příběh nádherně léčivý, plný naděje, ve kterém je tolik lásky a pokory a který je přesně stvořen pro tuto těžkou dobu. Pamatuji si, jak jsi mi o psaní knihy povídala na jedné terapii, na které jsem u tebe byla, a teď je to tady, kniha je napsaná a vznikla přesně do období, ve kterém je nejvíce potřeba. Mohu Ti jenom poděkovat, že jsem mohla číst Tvoji krásnou knihu plnou moudrosti a hloubky inspirovanou skutečnými příběhy, která dokáže otevřít nejrůznější vnitřní traumata a bolesti (když to tedy člověk dovolí). Cítím obrovskou vděčnost. Děkuji!

Monika

Čtu to. Pláču u toho. Teď bych měla napsat, že se i směju, ale to moc ne... Spíš vidím, lépe prohlédám a rozklíčovávám programy, které se nám tvoří někde hluboko uvnitř během života, "výchovy", odezírání programů od starších. Na čem záleží na úplném konci...

Kéž by tato kniha našla cestu do vašich knihoven i vašeho (pod)vědomí.

Věra

Včera jsem dočetla Tvoji knihu. Čte se opravdu jedním dechem a je to jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Zařadila jsem si ji vedle Sedmi zákonů Miroslava Bárty mezi top knihy. Často jsem s Tvojí knihou uronila slzu, i se zasmála a cítím se povznesena na duchu. Taky obdivuji ty nápady ve vystižení jednotlivých typů osobnosti. Klobouk dolů a těším se na další knihu

Veronika

knížka je úžasná! Strávila jsem nad ní teď několik večerů, vždycky jsem se začetla tak, že se mi nechtělo knížku odkládat. 

Je to jeden z nejkrásnějších románů, který jsem kdy četla. A když jsem se dočetla až k enneagramu, tak si znovu listuji a vzpomínám, koho mi kdo v knize připomínal. Postavy jsou hodně živé, leccos se mi také otevírá a vybavuje.

Kateřina

Dočetla jsem tvou knihu má milá a... nenacházím slov. Máš ohromný DAR. Vystihnout podstatu tak vlídnou stylistikou bych také chtěla umět.

Věra

Dnes jsem knihu dočetla. Musím říct, že je to síla (v pozitivním slova smyslu). Mnohokrát  jsem měla slzy v očích tak, že jsem ani nemohla číst dál (teď když to píšu zase)...jakoby ta kniha ve mě otevírala nějaký starý rány, najednou přicházely lítosti a smutky. Ale musím říct, že mi kniha dala zároveň pocit velké úlevy, pochopení a uvědomění. Je zkrátka skvělá, výborně, velice čtivě napsaná.

Zkrátka chci ti říct - DĚKUJU.❤ ...za knihu i za tebe.

Zdeňka

Knihu jsem přečetla za 3 dny. A přečetla bych ji i rychleji, ale to se zkrátka nedalo. Byl to takový mix emocí, které ve mě Vámi napsaná sova vyvolávala! Pocitů - i těch vysloveně fyzických - které jsem občas při čtení cítila a zároveň prostá radost a chuť číst dál tak dobře napsanou knížku. Trochu se to ve mě pralo - číst dál a vědět víc, nebo prožívat a také svým způsobem užívat si vyvolané pocity. Někdy mi bylo vážně zle od žaludku, jindy jsem cítila tíseň, beznaděj, zmar. Pak zas radost, klid, naději. Nakonec příjemný pocit vyrovnanosti. Je to jak to je. Všechno je v pořádku.

To víte, že jsem se tam taky našla. Až jsem se musela usmát - jé, to jsem celá já - krásně mi to nastavilo zrcadlo.

Jana

Děkuji moc za knihu. Četla jsem ji jedním dechem. Krásná, hluboká a moudrá kniha. Jsi rozená spisovatelka, smekám!

Jana

Četla jsem také jedním dechem, byla jsem překvapená, jak nádherně a hluboce je knížka napsaná. Poslední stránky jsem četla do 1.30 v noci; jak jsem byla zvedavá, jak to skončí. Děkuji za nádhernou knížku.

Zuzana

Včera jsem sáhla po tvojí knize. Přečetla jsem ji jedním dechem. Chvílemi jsem plakala, dost si uvědomila a zase jsem se posunula o kousek blíž k sobě. Moc děkuju a knihu můžu jen doporučit, když si to dovolíte, umí být léčivá.

Štěpánka

Poprvé jsem knihu zhltla, teď si to vychutnám. Píšeš krásnou češtinou a ten příběh se dotkne určitě každého srdce. A jak jsi to úžasně dokázala propojit s enneagramem!

Hana

Knihy a eBooky

Román Devět

Román Devět

Tato kniha není určena pro vaši mysl, ale pro vaše srdce. Má v sobě zakódovaný potenciál proměnit i vás, pokud k tomu dáte svolení. Dokáže otevřít staré rány, dovolí vyplakat je a zvědomit si podobné vztahové dynamiky, obejmout svůj vlastní strach. Ať je pro každého z vás tato kniha tím, čím má být. Prázdninovým čtením nebo třeba začátkem vlastní cesty k uzdravení. Vše je úplně v pořádku…

Koupit knihu

eBook Porod jako brána mezi světy

eBook Porod jako brána mezi světy

Jak se rodí z ženy Matka a z matky Žena

Těhotenství a porod nejsou jen fyzickými ději, ale také ději přechodovým i a transformačními. Pokud dobře porozumíme tomu, co všechno se během těhotenství a porodu děje nebo může stát, a připravíme se na ně, může být pro náš společný život s miminkem velkou posilou. Během porodu se můžeme setkat s obrovskou živoucí silou, kterou je dobré znát, protože život s ní je pro ženu o mnoho jednodušší, radostnější a kreativnější.

Více o eBooku