Mapa k lidskému srdci

Online kurz enneagramu

Bezpodmínečné lásce, soucitu a respektu k jedinečnosti každého z nás se nemusíme složitě učit. Jsou přirozeností našeho srdce. Připravila jsem pro vás kurz, na jehož konci dojdete k pochopení sebe sama a získáte nadhled a soucit ve vztazích s druhými lidmi.

Co je to enneagram a jak vám může pomoci

Enneagram lze vnímat jako mapu, která na cestě k celistvosti, (sebe)poznání a (sebe)lásce neobchází naši lidskou bolest, nedokonalost a selhávání - právě tudy totiž vede nejkratší, nejrychlejší a nejdobrodružnější cesta k uvědomení sebe sama.


 • Enneagram je účinný a radikální způsob jak poznat sám sebe, který nekompromisně odhalí nánosy, slupky a přesvědčení, které jsme si na sebe nabalili během života, aby nás chránily před strachem, a ony nás přitom dělí od sebe samých, štěstí a naplnění


 • Enneagram je návod, který můžeme vnímat jako mapu jak a kudy těmito nánosy projít
 • Enneagram je způsob jak díky tomu porozumět ostatním, jak prohlédnout skrze jejich chování a ochranné mechanismy a pochopit, odkud vycházejí a co je pohání

O kurzu Enneagramu

Co kurz obsahuje

V tomto projektu jsem se pokusila o něco, co nemá v českém enneagramu obdoby. Součástí tohoto kurzu je totiž devět vizualizací a léčivých meditací určených pro všechny, kdo chtějí prostřednictvím autentického prožitku a přímé zkušenosti vstoupit do posvátného prostoru svého srdce. 

Vizualizace i meditace jsem vytvořila pro vás, kteří enneagram znáte a hledáte praktického průvodce na cestě k hlubokému pochopení sebe i ostatních. Jsou ale sestaveny tak, aby toto pochopení zprostředkovaly i vám, kdo se s enneagramem teprve chcete seznámit.

Celkem jde o téměř 4 hodiny poslechového materiálu, které Vám zůstanou již napořád.

Navíc obdržíte pdf se všemi tištěnými materiály pěkně pohromadě.

Kurz se tak může stát vaším trvalým společníkem na cestě za sebepoznáním.

Co vám kurz přinese

 • Každý třetí den vám zašlu jeden mail s vizualizací vnitřního dítěte a léčivou meditací vytvořenou na míru pro každý z devíti typů enneagramu. Meditace jsem pro vás vytvořila na míru, obzvláště, znáte-li svůj typ. Můžete je ale používat intuitivně tak, jak s vámi právě souzní.

 • Pomůže vám zvědomit nevědomé automatické chování z dětství, strachy i způsoby, jakými se před světem chráníte, místo abyste se mu otvírali.

 • Pomůže vám nahlédnout do vnitřního světa vašich blízkých a lépe jim porozumět.


 • Pomůže Vám poléčit dětská traumata, uvolnit napětí a potlačené emoce a navázat láskyplný a podporující vztah s vaším vnitřním dítětem.

Milá Katko, moc jsem se pobavila u tvého audia NEPODAŘENÝCH. Jojo, když se daří...😂🤣Tvůj seriál Enneagram byl pro mě velkým přínosem. Děkuji. U mnoha typů jsem prožívala velký tlak a zjištění mě přiváděla k slzám. Hodně mi pomohl k poznání sebe, dcery a ve vztahu k sobě samé. To bylo pro mě stěžejní a bylo opravdu přínosem. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Děkuji a věř mi, že to byl zážitek na celý život. Nezapomenu.

S láskou v srdci Liduška

Dobrý den Beáto, děkuji za tak krásné podání Enneagramu. Váš hlas je pohlazením malého dítěte, vaše meditace drží prostor, pro to, aby se mohlo udít to kouzlo uvědomění. Nádherné. Jsem vděčná za vaši krásnou práci.

Ještě jednou tedy shrnu, co v kurzu dostanete

 • Celkem 14 e-mailů, které Vás postupně povedou směrem dovnitř, do vašeho nitra a srdce.

 • Pochopíte strategii chování všech devíti typů a u každého typu “obujete boty” člověka, který danou strategie žije, a tím snáze porozumíte jeho návykům, prožívání, strachům a chování v určitých situacích. 

 • U každého z devíti typů najdete v lekci audio vizualizaci a meditaci, abyste se pochopili jednání, a především bolest skrytou za strategiemi každého z typů.

 • Součástí kurzu je PDF soubor, ve kterém jsem všechny informace přehledně shrnula a které máte kdykoliv k dispozici.

 • Tvorba tohoto projektu byla procesem sama o sobě. Vznikal v době karantény a letních prázdnin, za bezprecedentně dlouhé přítomnosti tří dětí, jednoho manžela a také viru a opatření, která otřásla našimi životy. Ne vždycky vyšlo všechno, jak jsem si přála, a protože nic nepotěší více než vědomí, že ve své mizérii nejsme sami, součástí kurzu je také bonusový dárek v podobě nahrávky všeho toho, co se nepodařilo.

Moc mi záleží na tom, aby na Vaší straně byla po ukončení tohoto projektu spokojenost a naplnění.

Těším se, až se v kurzu společně potkáme.

Objednávka Online kurz enneagramu