Vstupuji do své síly

Na tomto víkendovém kruhu vytváříme a držíme prostor pro to, aby se mohly uvolnit potlačené emoce, které naše autentické bytí stlačily do podoby hodné holky. Dovolíme si skrze přímou zkušenost vnímat své hranice a nastavit si je. A především, poté, co se v nám otevře nový prostor síly a důvěry v život, se znovu spojíme se svým autentickým já a naší skutečnou, okolním světem neovlivněnou vizí a vzájemně se podpoříme, abychom ji mohly naplnit a být znovu v bezpečném prostředí viděny a slyšeny.

Kruh je vhodný pro ženy, které prošly našimi Kruhy života a/nebo jsou otevřené intenzivním emocím a katarzním procesům, které vstup do své síly doprovázejí.

Kruhem provázím společně se Simčou Šafránkovou.

Pátek (26.4.2024)

Vytvoření bezpečného prostoru v sobě i v rámci kruhu, naladění se na vlastní záměr pro vstup do své síly.

Sobota (27.4.2024)

Archetypy fúrie a divošky, práce s potlačenými emocemi a traumatem v těle. Práce s hranicemi.

Neděle (28.4.2024)

Archetypy léčitelky a královny. Vstup do své síly. Vize.Platební podmínky

Vaše místo na kurzu je rezervované po zaplacení zálohy ve výši 2000,- Kč na účet 000000-2401268955/2010. Vzhledem k tomu, že do kruhu přijímáme přesně dané množství žen a cena za jedno celodenní setkání je nastavená tak, aby byla dostupná pro každého, spoléháme na morální integritu a zodpovědnost každé účastnice a úctu k naší práci.

Odhlásí-li se žena z celého cyklu dříve než 14 dní před zahájením Kruhu života, vrátíme jí celý storno poplatek, později 50 % z něj.

Přihlašujte se na mail katerinabeata@email.cz. Těšíme se na Vás!

Chtěla bych vám moc poděkovat, že jsem dostala nabídku se Ženského kruhu zúčastnit. Káťo, ty jsi taková naše skromná a přitom zářivá guru a je úžasné, jak umíš otevírat lidem kolem sebe oči, dostávat nás hlouběji do našeho nitra a toto umění šířit mezi ostatní. Zároveň děkuji i tobě, Simčo, za tvoje neuvěřitelné kompozice olejů, které vždycky tak k setkání pasují a za tvoje příběhy, jemnost, sílu a krásný úsměv.

Pro mě byla účast na kruhu veliké překročení svých hranic, protože jsem celou základní i střední školu prožila v kolektivu samých dívek a pěstovala jsem si k tomu ženskému prostředí odpor a navíc mluvení v kruhu je moje noční můra. Takže, když jsem uslyšela Ženský kruh něco ve mně se tomu hodně bránilo, ale jsem ráda, že převážila zvědavost. Cítím jak se každým setkáním prohlubuje naše sounáležitost, propojení, prohlubuje se intimita a otevření skupiny. Je krásné, jak si můžeme navzájem dát, co jsme nedostaly a co potřebujeme dosytit, můžeme být přijímané takové, jaké opravdu jsme bez masek. Můžeme se vyplakat a smát se,  vyzuřit a schoulit se, divočit a uvolnit se, léčit si svá zranění a objevovat svoji ženskou energii. Spojit se s ženskými příběhy, co byly, jsou a budou. Vzniká tím něco opravdu vzácného, čeho si moc vážím a vím, že budu po své cestě postupně doceňovat víc a víc. A i když jsem někdy po kruhu měla pocit, že se mi to nedaří jako ostatním, tak teď vím, že i to byla pro mě potřebná zkušenost. Třeba teď se cítím hodně zranitelná a poslední měsíce byly obdobím nejistoty, a poznávání se s mým egem, ale taky připouštění si všech svých emocí, naslouchání mému tělu a uloženým vzpomínkám a není to veselé, ale nikdy bych neměnila a nelituji toho. 

Pavla

Děkuju vám oběma za všechno co jste mně-nám na kruzích daly. Díky i za tenhle prostor pro sdílení . Třetí kruh byl pro mě opravdu výživný. Třikrát jsem zažila údiv. Poprvé, to jsem už říkala, když Simča četla příběh o ženě která ví. Podruhé, když jsem konečně porozuměla té babizně v koutě mojí jeskyně. Už v něm nesedí, není ztělesnění hnusu, vzteku, všeho negativního, rozhodně jedovatá huba a možná, možná, možná bystrá hlava...v prvním rituálu jsem ji poprosila o odpuštění, vyvedla ze tmy a kouta, už není tím čím dlouho byla, je mojí nedílnou součástí- kostrou, konečně cítím uvnitř sebe skutečnou sílu a svobodu. Třetí údiv a pak úlevu jsem si užila při třesení, úplně nový (jiným slovem to neumím vystihnout) prožitek, kdy rozum nevládl tělu a odešlo to, o čem jsem si myslela že už je pár let pryč. 

Alena

Byla to síla a už teď jsem svobodná! Děkuji!

Jana

Milé dámy, nelituji ani minuty, kterou jsem strávila ve vaší společnosti a pod vaší laskavou a bezbřehou péčí. Z celého srdce vám děkuji!

Renata

Veliké děkuji. Bylo to úžasné. Všechny dny byly velice precizně připravené. Celý kruh předčil má očekávání.

Marcela

Je moc krásné mít takovou nádhernou zkušenost, projít si všemi fázemi ženství a odžít vše potřebné. A ještě úžasnější je tohle všechno prožít pod Tvým a Simčiným vedením. Cítím ve svém srdci velkou vděčnost, že jsem tohle všechno mohla prožít s tam úžasnými ženami, které se s našem kruhu sešly.

Eva

Ahoj Kačí, Simí a všechny krásné víly z našeho ženského kruhu.

Mám takovou radost že jsem mohla být součástí tohoto krásného seskupení tak nádherných bytostí. Jste pro mě všechny velkou inspirací. Ty chvíle s vámi byly pro mě jako balzám na duši.

Mimo jiné jsem si poléčila letité bolesti břicha. Jsem jako v jiném světě, je mi tak lehce, žádná každodenní bolest.

Ještě jsem chtěla říct, jak moc mi vyhovovalo to 2 denní spojení kruhů. Potřebuji většinou víc času, ten páteční večer byl kouzelný.

Většinu z toho neumím slovy ani popsat, mám pocit, že slova popisují tak desetinu z toho, jaké ty zážitky opravdu mám. 

Ale v srdci to mám uložené natrvalo a moc za to děkuji.

Věřím, že se zase potkáme, však se známe už dávno. Nejraději bych si ty kruhy dala ještě jednou...

Mějte krásné dny a ať se vám všem daří na vašich cestách.........

Lenka

Tenhle kruh bych přála prožít všem smutným, naštvaným, unaveným, nepochopeným a celkově nešťastným ženám. Bylo to mimořádné. Jsem moc vděčná, že jsem tu byla.

Kateřina

Kačko Beo a Simčo, jste bezva dvojka, děkuji Vám oběma, že jste! Že jste tu pro všechny ženy světa! ♥

Jana

Ženské kruhy jsou skvělou příležitostí ponořit se do sebe a v bezpečí nechat vyplout na povrch to, co by nemělo zůstávat uvnitř. Čas poznávání a odkládání.

Děkuji za to!

Iva

Pořád žiju z úžasného zážitku ženského kruhu. Byla to jedna z nejlepších věcí, které jsem za posledních pár let zažila.

Terézia

Především chci poděkovat za to že jste, za to jaké jste, za to co děláte, za to že jsem toho mohla být součástí. Ač jsem neprocházela žádnými bouřlivými procesy, byl pro mě celý kruh náročný, ale jsem vděčná za vše co jsem mohla prožít a cítit. Hluboká zkušenost. Nechávám to v sobě doznívat. 

Při prvním víkendu mě nejvíce zasáhl pocit při procesu s rodinnou linií - i když jsem nabyla dojmu, že už jsem to propustila, opět tam byl můj táta. Tady musím poděkovat Simči, protože stačilo opravdu jen to jediný slovo "tati" a spustil se proces, který už jsem fakt ve spojený s tátou nečekala. A mám zase slzy v očích. :-) Měla jsem pocit, že ten ohromný stesk, který se ve mě objevil, mě roztrhá. Moc mi pomohlo vybrečet se na někom, ne jen do polštáře. :-) Vyskočilo na mě pak téma ztráty, které mi osvětlilo některé moje situace v posledních letech.

Při druhém víkendu pro mě bylo objevné, když mě Káťa ujistila, že se můžu nechat "jen" mazlit. Jakmile jsem se někoho držela, hlava najela jen na minimální provoz a každičká moje buňka nasávala pocit bezpečí. Tenhle pocit chci zažívat častěji. :-)

Jinak to pro mě byla také velká škola práce sama se sebou. Moje hlava se snažila neustále zachytávat informace z okolí a já se zase neustále snažila přesunout se víc do svého vnitřního světa. A pochválím se :-) , docela mě to šlo. Nakoplo mě to posunout se zase o kousek víc to své ženské síly, bylo příjemné "pobejt" v ženském prostoru. Pokud bude nějaké pokračování kruhu, určitě o tom budu uvažovat. Zároveň vím, že to nebude žádný relax;-).

Ještě jednou děkuji a jsem vděčná, že jsem u toho mohla být a že jste mě holky přišly do života. Je to velký dar potkat Tě Kačí a potkat Tě Simí. Děkuji.

S láskou Katka

Katka

Děje se mnoho věcí, o kterých se nechci dlouze rozepisovat, ale ze srdce a hloubi duše Vám děkuji za tuto zkušenost a možnost být při tom i s ostatními.

Jen krátce.. Cítím, že se mi dnes něco otevřelo. Poprvé jsem o některých minulých věcech začala uvažovat z jiné perspektivy. A začala jsem poslouchat audio knihu Vychováváme děti a rosteme s nimi.. Vnímám, že začínám novou etapu. A moc se těším.

O pokračování Kruhů určitě moc stojím. Nebo spíš, nemůžu se dočkat až se sejdeme!! Byl to krásný čas strávený s Vámi a ostatními ženami. Hojivý, úlevný, obohacující, plný. Přála bych každému, kdo je na to připraven, podobnou zkušenost.


Díky, že jste!!


S láskou, Lucie

Lucie

Ženský terapeutický kruh byl jedním z nejsilnějších a nejhlubších zážitků v mém životě. Cítím jak na mě prožitky působí a odemykají vrstvy mé pravé podstaty. Kačka i Simča jsou vědomé průvodkyně, které nás laskavě provázely našemi procesy na dřeň našich pocitů, emocí, bloků, temnoty a mnohem dále. Cítím ke všem ženám z kruhu velikou vděčnost za to, že jsme spolu mohly prožít okamžiky v různých archetypech a dovolily si silné spojení, které zůstane v našich srdcích už navždy. S pokorou a vděkem Martina, ta která už vidí světlo ve tmě...

Holky, jste prostě úžasné, srdečné a láskyplné. Cítím vaše otevřené srdce, skrze které proudí veliké poznání k nám všem... Ať jste stále milostiplné a daří se vám přesně tam, kam zaměřujete svoji pozornost. Jsem přesvědčená, že naše kroky se opět setkají.... 


Obě vás objímám. 

Martina

Drahé průvodkyně ženského kruhu,

s obrouvskou úctou, pokorou a láskou znovu děkuji za Vaše láskyplné průvodcovství ženskými tematy a za možnost být toho součástí, pracovat na svých vědomých i nevědomých blocích na těle i duši a zároveň poznat mnoho dalších krásných ženských bytostí volajících rovněž jako já po změně v našich životech...

Po celou dobu jsem cítila naprosto bezpečné prostředí pro otevírání své 13. komnaty a postupné sbližování a napojování nás zúčastněných v jeden krásný, chápající, neodsuzující a neposuzující žensky tepající kruh...

Pocítila jsem hlubokou, snad až ze zdroje tryskající lásku, pochopení a obdiv ke všem přítomným a vlastně i nepřítomným ženám a ženství vůbec.... Věřím, že si tento pocit napojení navždy uchovám...

Nechť je Vaše pochodeň stále zažehnutá i pro další zástupy nás žen...

Děkuji, děkuji, děkuji.

S láskou Milen

Milen

Vzácné duše - ženy, ráda jsem s vámi sdílela a také jsem ráda, že jsme se mohly znovu narodit a prožít aspoň kousek prvotní lásky na světě. Také moc děkuji, že jste mi daly naději vyjít ze tmy a snažit se dívat očima zbavených všech možných brýlí. Vážím si toho hodně.
Také velké díky Kačce Beátě a Simči za perfektní přípravu a celkové provázení našimi těžkými dny.

Libuše

Drahé sestry, ženy spřízněné moje duše...

už několik dní jsem se chystala i já napsat Vám, ale pokaždé když jsem usedla k počítači, najednou jsem měla pocit, že snad na světě neexistuje slov, která by dokázala obsáhnout to co cítím to co mi ten čas strávený s vámi dal.. Ale jelikož jsem chtěla sdělit Vám jak moc mi to změnilo - všechno :-)) věřím že to nakonec dám dohromady i v této písmenkové úrovni a to i díky dnešnímu zážitku.

Dnes ráno jsem měla prostor a pustila si tu nádhernou píseň od Loreeny McKennit - Dante's Prayer a v tu cvhíli mi téměř hned naběhly obrazy našeho kruhu - od prvního společného stisknutí spojovací stuhy, po sdílení, procesy ,blízkost... měla jsem možnost vrátit se zpět a prožít si znovu tu obrovskou sílu toho co se nám podařilo vytvořit za pomoci úžasných milovaných žen Katky Bei a Simči. Měla JSEM MOŽNOST ZNOVU POCÍT TU VŠEOBJÍMAJÍCÍ podporu lásku vzájemnou pomoc a že jsme byli součástí něčeho opravdu velkého léčivého a já to stále vnímám v každé buňce, že se tam zrodila nová nádherná ženská síla, síla která patří do této doby, síla která teď bude a už je, velkou podporou pro naše okolí. Probudily jste ve mě soucit jaký jsem doposud nepoznala, vychází to zřejmě z nějaké prapodstaty že jsme součástí jednoho celku a že Já jsem obsažena ve všem a vše je obsaženo ve mně, tudíž nelze ani jednat jinak než soucitně s otevřeným srdcem. Zmizela jakkákoliv rivalita s jinými ženami, každá jedna z vás, každý váš příběh přispěl do mé mozaiky pochopení a já vám Všem z celého srdce velmi s úctou a pokorou děkuji , i teď když Vám to píši mě to znovu dojímá a jde to hluboko pod povrch a zase cítím, že slova to nedokážou obsáhnout jak moc to všechno pro mě znamená :-********* Je nádherný cítit se zase jako krásná silná zaroveň jemná a zranitelná žena. Děkuji Životu ? Bohu ? Vědomí? :-)) Že nám seslali Kačenku a Simonku, které nám to umožnily prožít -máte opravdu nádherný dar holky moje zlatý Děkuju Děkuju Děkuju :-* Je to větší než já :-)) 

Moc Vás všechny objímám Navždy jste v mém srdci drahé ženy <3


Veronika

To, co jsem prožila, ve mně cosi změnilo, přesto, že moje vědomí mě nenechalo nahlédnout zcela pod povrch, moje podvědomí zřejmě jelo na plné obrátky. Vím, že v jednu chvíli jsem musela otevřít oči, jestli jsem opravdu v tělocvičně, ujistit se, že jsem v bezpečí 🤗. Ještě dnes mě velice bolí celý střed mého těla, kdesi uvnitř, svaly o kterých jsem zřejmě neměla nejmenší tušení, také u srdce cítím neustále jakousi tíseň. Ale celkově je mi velmi dobře. V darech mi přišlo světlo, láska a harmonie, a přesně tak se nyní cítím, prozářená světlem, naplněna láskou a plná harmonie ☀️❤️🌈. Přišla mi tam také slova skála a léčení. Jako praktické úkoly mám věřit, věřit, věřit, opravdu 3x, požádat o pomoc mám Boha. V tomto ale cítím malinko strach, nebo vnitřní napětí, udělat ten krok, ale vždy mi znovu přichází na mysl věř, věř, věř. Je to jako bych měla překročit velkou propast a k tomu je nutno mnoho odvahy.
Také vím, že díky Marcelce jsem mohla pustit vše co bylo třeba, je to můj anděl 😇. Už nějaký čas si vzájemně pomáháme a to načasování a vše bylo úžasné. Naprostá důvěra otevírá srdce a já se v té naprosté důvěře odevzdala.
Velmi a z celého ❤️ děkuji také Tobě, Simči a Irči.
Vše se stalo a děje se, je tak jak má byt. Věřím, věřím, věřím a nabírám sílu k požádání, neboli k praktickým činnostem.

Jinak jsem vstoupila do své síly, chci být znovu být ta Jana kterou jsem kdysi poslal Bůh, otevřená, čistá a pravdivá. A tak to ze mě též vyšlo vše také v práci, najednou jsem řekla co si myslím, co se mi nelíbí a proč a cítila jsem se skvěle, přesto že je mi jasné, že to nebude mít žádný výsledek, přesto mám dobrý pocit, že jsem se dokázala postavit čelem s pravdou.
A věřím, že jsem tím hnula i něčím dalším, možná se roztočilo kolečko nějaké spravedlnosti a pravdy 😁 jsem optimistická.

Jana

Pro mě byl kruh Vstupuji do své síly bomba. Jsem si vědoma, že to bylo i mým nastavením, kdy jsem neměla žádná očekávání od sebe ani od Kruhu a chválím se za to . Zároveň jsem ale byla také ve společnosti samých úžasných bytostí, ještě jednou děkuji, ženy. Jsem ráda, že jsem si dovolila zúčastnit se takové energetické bomby. Bylo to jako letní slunovrat v ženském podání :-) . Pro mě bylo přínosem pro můj pocit bezpečí, že přibyla Elen jako další podpůrný člen. Určitě bych to ocenila i v základním Kruhu, protože tenkrát jsem si tolik nedůvěřovala. A netušila jsem, že jde důvěřovat i Kruhu.

Děkuji Kačce, že mě do procesu ponořila a nenechala uniknout. Objevila se tam i Fůrie a takovou energii/tolik energie si nepamatuji že bych někdy zažila. Teď to nechávám pracovat a až přijde správný čas, potkám se s tím třeba při individuální terapii, Kačí . Fascinuje mě, jak stačí málo - jen minimálně omezit pohyb. Při základním Kruhu stačilo říct nahlas jedno slovo.

Chci všem poděkovat - Kačce, Simči a Elen za to co dělají a jak to dělají

                                 Verunce za péči o naše spokojená bříška

                                 Libušce, Markétce, Silvě, Toničce, Pavlínce, Ivě, Terezce, další Pavlínce, Verunce i Blaničce za vše, co do Kruhu přinesly a co mě obohatilo 

 

Bylo to vše velmi silné, slova nestačí.

Kateřina

Děkuji a ještě jednou a tisíckrát díky za Kruhy, je to úžasné, co a jak děláte a má to veliký smysl. Mimochodem, bolest krční páteře je asi tak o 60 % nižší, i když je toho na mě teď navaleno spoustu. Ale stres a negativitu zvládám jako před lety, tedy dobře. S nadhledem, v klidu a nejde mi to do těla. Ten posun je veliký.

Navíc jsem trpěla obrovskými úzkostmi v supermarketech a tam, kde bylo spousta lidí. Moc mi to nevadilo, protože jsem tam moc nechodila. Ale teď tam musím tam a jsem v pohodě. Takže za mě proměna obrovská a fakt transformační.

Simona

Holky, chtěla jsem Vám poděkovat za to co jsme s Vámi prožily! O věcech, které jsme na kruhu praktikovaly jsem už slyšela, ale vůbec jsem si je nedovedla představit prakticky. Přeci jen, nikdo nás k tomu nevedl! ..... scházet se a sdílet, scházet se a tančit, scházet se a meditovat, scházet se a zasvěcovat v rituálech…. A vy jste nám to tak krásně zprostředkovaly! Budu z toho čerpat navždy!

Klára

Milá Kačko a Simčo, moji důvěru máte! Klaním se, opravdu umíte! Obsah Kruhů se mi líbil, procesy byly pro mne velmi silné, a  to co mi otevřely, jen doplnilo moji mozaiku o sobě a mém vztahu ke světu... Cítit sílu kruhu žen byl zážitek... Skvělou tečkou pro mne  byla závěrečná imaginace, kterou mne provedla Iva.  

Monika

Kruhy života patří rozhodně k mým nejsilnějším zážitkům. Slovy se dá špatně popsat, co jsem na nich zažila. Emocí bylo skutečně hodně. Neskutečná radost ze života, obrovská úleva, ohromný vztek, sounáležitost a pospolitost, bezpodmínečné přijetí, pocit bezpečí, dojetí, krása, vděčnost, strach, úzkost... Objevila jsem v sobě věci, o kterých jsem neměla ani tušení, že se ve mě ukrývají. Získala jsem vnitřní klid a zažila svou vnitřní sílu... Pokud uvěříte, že jste mezi ženami přijímaná taková, jaká jste a jste v bezpečí, a pokud dovolíte hlavě vypnout a přenechat na chvíli dění svému tělu, ve kterém je skrytá obrovská moudrost, vaše tělo vás povede procesem léčení a duchovního růstu. Kačka a Simča vytváří dokonalý prostor, aby se to mohlo povést. Ke všemu mi ještě moc pomohla podpora éterických olejů, které mě vždy nasměrovaly, pokud jsem nevěděla, anebo dodaly odvahu, když jsem váhala. Absolvování kruhů vřele doporučuji každé ženě, a doufám, že si co nejvíce z nich ponechám v každodenním životě.


Ženy, jsem tak vděčná, moc děkuji!

Anna