Můj příběh

V době, kdy mi přišla do cesty metoda QHHT, byla jsem už více než deset let terapeutkou Cesty, pracovala jsem s tělem na uvolnění traumatu a sama jsem prošla stovkami procesů sebepoznání. Společně s Bohdanou Nádas jsem založila Divinitas, jejímž posláním je podílet se na navýšení vědomí lidstva a provést lidstvo (samozřejmě nás nevyjímaje) :-) no nového  paradigmatu. A právě v té době jsem silně navnímala vnitřní hlas, který mě vyzýval k tomu, abych si vzpomněla na svoji galaktickou minulost. 

Nepřekvapilo mě to, protože jsem už jako malá, v hluboké totalitě, tvrdila, že můj domov je na Orionu, jen jsem na to na dlouhá desetiletí zapomněla. Mezitím jsem si zpracovávala traumata ze svého současného života, otevíraly se mi vzpomínky na minulé inkarnace tady na Zemi, ale neměla jsem nejmenší tušení, jak se otevřít do minulosti, která byla za hranicí této Země, ale i za hranicí mého chápání. A právě v té době jsem narazila na knihy Dolores Cannon a její kvantovou hypnózu.

Když jsem v jejích knihách četla, s jakou lehkostí si běžní lidé vzpomínali na inkarnace mimo planetu Zemi, velmi silně jsem si začala uvědomovat, že toto by mohla být cesta i pro mě. Netušila jsem ale, zda někdo její metodu praktikuje, vlastně jsem ani nevěděla, jak se jmenuje. 

Necelý týden nato moje kamarádka, terapeutka Cesty, sdílela, že prožila něco výjimečného. Okamžitě a bez váhání jsem se přihlásila, že bych tuto metodu chtěla vyzkoušet taky. Jaké bylo moje překvapení, když mi přišly do mailu pokyny, abych se připravila na léčebnou hypnózu podle Dolores Cannon!  

Jela jsem plná důvěry a nadšení a hned po svém prvním sezení, kde se mi odkryly vzpomínky na život na Orionu, jsem vstoupila do výcviku. Věděla jsem, že jsem nalezla důležitý kousek skládačky, který nám pomůže urychlit transformaci, kterou procházíme nejen my jako lidstvo, ale i Země samotná. Zcela radikálně totiž mění naše vnímání sebe sama a také toho, jak pohlížíme na náš život zde na Zemi. A to nejen v rámci individuálních léčení, ale také v rámci kolektivního posunu vědomí lidstva. Prošla jsem tedy vším, co v tuto chvíli QHHT training nabízí a stala se terapeutkou QHHT 2. stupně.


QHHT není způsobem, jak utíkat z této reality a cestovat v prostoru a čase. Naopak. Je třeba vše ukotvit ve hmotě, protože proto jsme sem přišli. A tak skrze sebe nechávám procházet transformační vír, aby se mně, ale i celému lidstvu lépe žilo. A co se hmoty týče, hodně jsem se díky přímému kontaktu s vyšším já naučila, hlavně co se důvěry týče. Jak řeklo vyšší já jedné mé přítelkyni - důvěřuj a už ani neprověřuj. :-) A díky této důvěře se mi zcela narovnala skoliotická páteř, která mě trápila od mých 13 let. Zmizelo mi znaménko u oka a výrazně zlepšila poporodní inkontinence.

Co byl ale pro mě osobně největší přínos, je právě ono jasné napojení na vyšší já, jeho hlas, který slyším ve svém nitru, jeho podporu a lehkost, kterou přináší do života, který bereme někdy až příliš vážně. Když navnímáme, že jsme doposud jako nesmrtelné duše vše přežili, a začneme se více otevírat prožitkům v dimenzi své duše, nejen své omezené lidské existence, mnoho věcí dostane zcela jiný význam, jiný kontext a jinou váhu. Protože když slyšíte dnes a denně skrze ústa svých klientů výzvy, abychom se radovali, důvěřovali, žádali o pomoc a nebrali vše tak vážně, nemůže to na vás nenechat následky. A tak s nesmírnou vděčností konstatuji, že živit se tím, že mluvím s "Bohem", je prostě neuvěřitelné požehnání a radost! :-)