Co je QHHT

Kvantové léčení hypnózou podle Dolores Cannon, anglicky Quantum Healing Hypnosis Technique, krátce QHHT, má potenciál vyléčit i ty nejvážnější fyzické a mentální obtíže díky tomu, že dovede člověka ke skutečné příčině jeho onemocnění (častokrát v jiném životě). Dokáže člověka dovézt do minulých životů na této planetě i jinde ve vesmíru, do prostoru mezi životy, a ukázat mu tak šíři souvislostí, které jsou běžnému vědomí nedostupné.

Vyvinula ji Američanka Dolores Cannon, která rozvinula hypnózu, jíž se léčily obtíže typu nadváha či různé závislosti tak, že prostřednictvím rozšířeného stavu vědomí navázala kontakt s multidimenzionálními bytostmi, které nazvala Subconsious (Podvědomí) a které v současnosti nazýváme vyšším já. 

Co si mám představit pod pojmem vyšší já?

Tohle jsou slova, která vyšší já sdělilo přímo Dolores Cannon:

Jsme bytosti světla, to je vše, co v tuto chvíli potřebujete vědět. Jsme zde, abychom pomáhali a léčili, to je naše poslání. Sloužíme lidstvu, protože o to jsme byli požádáni. Naším cílem je, abyste se vy všichni stali Světlem. Přicházíme z úrovně, která je mnohem výše než duchovní rádci a osvícení mistři. Pokud by tato vibrace plně vstoupila do vašeho těla, nebyli byste se s tímto typem energie schopni vyrovnat. Je to, jako by se ve vašem těle roztočil energetický vír. Pracujeme se symboly, protože je takto pro nás jednodušší  s vámi komunikovat. Děkujeme vám, že jste součástí tohoto experimentu, jak to nazýváme, z něhož budeme mít užitek všichni. 

Dolores Cannon 

Vzhledem k obrovské moudrosti těchto bytostí je možné dozvědět se smysl a lekci jakéhokoli onemocnění a otevřít se léčení, které může nastat přímo během sezení. Je také možné získat přístup k vědění, které potřebujeme při přechodu do Nového světa. Záměrem vyššího já je v této transformaci nás podpořit. Je tedy otevřené odpovídat nám na otázky z běžného života a odhalovat nám okolnosti, které jsou důležité pro nás osobně, je ale více než ochotné hovořit o Nové Zemi a zákonech a možnostech páté dimenze. Ostatně, o těchto tématech, která spontánně vyplynula z jejích hypnosezení, Dolores napsala desítky knih, z nichž některé jsou k dostání i v češtině a další se připravují.

Naleznete je zde: https://www.dolorescannon.cz/knihy-cesky

Tato modalita je tedy vhodná k řešení jakýchkoli zdravotních, osobních či duševních obtíží, k získání rad, vhledů a souvislostí ve vícero oblastech najednou a k velmi účinnému léčení fyzického těla.

Nesmírně také pomáhá v nalezení nové perspektivy, jakou se díváme na svět a naše problémy.

Můžete ji následně zkombinovat s metodou Cesta, která Vám pomůže ukotvit doporučení vyššího já do praxe skrze plné prožití emocí a dlouhodobější a vědomou práci ohledně svého životního nastavení v praxi. 

Terapií QHHT mohou provázet pouze k tomu vyškolení terapeuté. Jejich seznam najdete zde:

https://www.dolorescannon.cz/qhht

https://www.qhhtofficial.com/