eBook Porod jako brána mezi světy

Jako žena jsem byla nevýslovně obdarována. Zdravým tělem, přirozenými a později bezbolestnými porody, krásnými, milovanými a milujícími dětmi, vztahem k muži a sexualitou, přirozenou a hluboce prožívanou spiritualitou.

O své dary se s velikou láskou a vděčností dělím – v individuálních konzultacích, přechodových rituálech, ženských kruzích. Můj nejnovější dárek všem ženám – matkám, je můj nový eBook. Výsledek mé životní cesty od přirozeného, leč medicínsky vedeného a poněkud vydřeného porodu mé nejstarší dcery, až po velmi rychlý, pohodový a bezbolestný porod mého třetího dítěte, nejmladšího syna, propojený s mnohaletou praxí terapeutky a průvodkyně „jinými stavy“, včetně toho nejpožehnanějšího.

Co v eBooku naleznete?

  • Laskavý prostor plný přijetí a bezpečí
  • Moji osobní zkušenost s porody a cestu, kterou jsem se otevřela bezbolestnému porodu
  • Způsob, jakým jsem svoji osobní zkušenost přetvořila do fungujícího přístupu k těhotným ženám a vědomému, bezbolestnému porodu
  • Kombinaci vědecky podložených faktů, mnohaleté praktické zkušenosti a dávné ženské spirituality
  • Spirituální pohled na porod jako významný přechodový rituál a návod, jak porod takovou zkušeností učinit
  • Zkušenosti žen, které se mnou cestou k přirozenému porodu jako posilující duchovní zkušenosti prošly


Nemám ráda spam v žádné podobě a stažení eBooku nepodmiňuji odevzdáním Vaší e-mailové adresy do mé databáze ani ničím jiným. Tato kniha je bezpodmínečným darem pro Vás. Budete-li mít pocit, že je pro Vás moje práce zajímavá, můžete mě sledovat na mém blogu, facebooku a nově i na youtube.