Blog

Jak to můžete zvládat?

29.4.2023. Cesta, Vědomý život

Takhle se mě občas někdo po terapii zeptá.

Jak zvládáte poslouchat všechny ty příběhy, traumata, být v přítomnosti tak silných emocí?

Lidi, kteří neznají moji práci, mohou mít pocit, že jsem zavalena nevyrovnanými a vydeptanými lidmi s depresemi, nejrůznějšími poruchami, neschopnými žít svůj život. Kterými oni sami rozhodně nejsou. :-)

Nic není dál od pravdy.

Od samého začátku ke mně jezdili velmi vědomí lidé, kteří zkrátka nechtěli předávat dál traumata svoje ani svého rodu, chtěli ozdravit zděděné vztahové dynamiky a poznat lépe sami sebe.

Bylo to mnohaleté období velkého ukončování.

A přestože jsem provedla už tisíci sezeními, není jediného týdne, kdy bych neřekla, že TOHLE jsem ještě nezažila. Každý proces je jedinečný a odráží nejen úroveň vědomí daného člověka (a samozřejmě v průběhu času i moji), ale taky vzrůstající vědomí lidstva a celé Země.

Je to fascinující proces, který je Život sám.

A Cesta se z původních procesů na zdravotní a emoční neduhy stala tím, čím ve své podstatě byla už v době, kdy ji Brandon "objevila" - hlubokou sondou do našeho nevědomí. Do vědomí sahajícího za hranice našich životů, dokonce i za hranice této Země. Do vědomí, které nás propojuje s božstvím, naší vlastní podstatou, s tím, co je trvalé a nesmrtelné.

Lidé si poslední dobou vzpomínají na své nejhlubší záměry zde na Zemi, na kontrakty duší a přepisují přesvědčení, která jsme tu považovali za pevně daná a neměnná.

Je to nesmírná pocta a obrovské dobrodružství být toho všeho nejen svědkem, ale také součástí.

A také hluboké dojetí a vděčnost.

Nikdy se nic neztratí. 

A vše se ve správnou chvíli vyjeví.

Přišel čas.