Semináře Enneagram pro nové paradigma

Na světě existuje celá řada škol enneagramu. Všechny předávají vynikající znalosti a zkušenosti, každá škola však s nimi pracuje trochu jiným způsobem.

V čem je náš přístup k enneagramu jedinečný?

Jsme přesvědčeny o tom, že žádná strategie nám nemůže přinést skutečné a trvalé štěstí ani absolutní svobodu. Proto nevěnujeme žádnou pozornost kultivaci jednotlivých typů, ale s otázkou Kdo jsem já ve své podstatě? postupně odstraňujeme to, co jsme převzali od jiných a co už nám neslouží. Přesvědčení, strategie, sliby, zablokované emoce, příběhy o emocích, role, masky a závazky. Odstraňujeme individuální, rodovou i kolektivní emoční zátěž a tím se zcela přirozeně a bez úsilí přibližujeme ke své vlastní esenci. Tímto způsobem postupně rozpouštíme lpění ega a vstupujeme do pole nekonečného tvořivého potenciálu jako vědomé lidské a duchovní bytosti současně.

Informace o všech seminářích, jejich aktuálních termínech a všem, co ohledně Enneagramu pořádáme se dozvíte na stránkách www.indivinitas.cz.


Moc děkuju za včerejší zkušenost. Bylo to krásné, místy dojemné a velmi inspirující.

Jan

Mockrát děkuju za tuto příležitost.  Když jsem v neděli odcházela, tak jsem neměla moc správných slov, ale teď, když jsem si to nechala uležet v hlavě, mi to doběhlo: díky tobě jsem se poprvé cítila dobře v takovém množství žen okolo. A to je co říct! 

Ještě pořád mám myšlenky na víkend, na to, jak to množství informací využít a neztratit. Dokonce jsem partnera nadchla tak, že si udělal test na internetu a potvrdil mi můj odhad, že bude nejspíš 6. Takže primárně zkusím využít, co jsem načerpala, při jednání s ním, a pochopit jeho motivace pro to nebo ono.

Ladi

Předně - enneagram pokročily byl pecka! Nazvala bych ho enneagram v praxi, otevřelo mi to oči a odhalilo roušku, kterou jsem si minule pod některými čísly zahalila 😉 vlastně mi bylo úplně jedno, ze jsme nestihli všechna čísla probrat, protože ta praktická část a zpovědi jednotlivých individuí (to myslim pekne řečeno 😉) byly velmi obohacující. Přešla mě tedy sranda až jsme se dostali k jednickam... 😜 Moc stojím o pokračování a ty křídla a souvislosti 😉 Díky E se na syna opět dívám jinak - s bezpodmínečnou láskou a uklidňuje mě, ze vlastně už vím, co ode mne chce ❤️

Eva

Ahoj Kači, dekuju za dnešek. Šrotuje mi to v hlavě ještě teď😉.
No je to mazec a já jsem prostě v úžasu😉.
Tak jen jsem ti to chtěla napsat, než to zaspím.

Petra

Já jsem ti chtěla moc poděkovat za seminář. Ty sice tvrdíš, že to je díky nám, že jsme se otevřeli, ale ty jsi nám to moc pěkně sesumírovala, poukázala na podobnosti, odlišnosti. Informace jsi nám krásně pospojovala. Proto věřím, že to byla týmová práce, ale založená na tvých znalostech, tvém podání.

Seminář Enneagram I byl pro mě příjemný, hravý, informacemi nabitý. Spoustu jsem si toho v něm uvědomila o sobě. Ale musím se přiznat, že ačkoliv jsem si všechny typy výborně pamatovala, vůbec jsem ho za celý rok ve svém životě nepoužila.

Naproti tomu, ten včerejšek ve "workshopovém stylu" mě rozsekal. Vlastně jsem se v něm dozvěděla jen málo nového, ale je to spíš, jako bych konečně pochopila. Když koukáš člověku do tváře a vnímáš jeho pocity a co říká, najednou to dává smysl. Napadá mě takové přirovnání, jako je ve filmu Avatar (nevím, jestli jsi viděla). Používali větu "Zřím tě". Najednou to není pouhá věta "Má strach z toho a z toho". Najednou ten jeho strach vnímáš....však víš, o čem mluvím.

Anna

Já děkuji - samozřejmě všem za to, co se včera odehrávalo, ale hlavně Tobě, protože bez Tebe by to nešlo. Jsem toho ještě plná a dnes se po chvílích musím až smát sama sobě, jak se "kontroluju" a hlídám si toho vnitřního kritika a říkám si: "to nejsem já, ne ne..." :-) 

Miroslava

Dochází mi spoustu věcí a souvislostí a běží mi situace, které líp chápu, proč se staly. Děkuji moc a těším se na pokračování.  

Kateřina

Milá Káťo Beo, děkuji za vše, co jsi nám předala, kolik času a energie jsi do toho vložila... Také potvrzuji, že i u nás doma se "dějí ozdravné věci". Manžel mě nechává vypovídat, pláču mu v náručí... Chtěla bych vás všechny obejmout a i vám poděkovat za sdílení, otevřenost a bezpečný prostor, který jsme si vzájemně dali. Na pokračovací kurz se rozhodne těším..😘 

Martina

Byla to s vámi nádherná jízda!!!  Děkuji za otevření očí v čisté pravdě. Silné okamžiky, silné ženy a muž!!!  

Zuzana

Milé moje, i já vám děkuji ze ❤️ za neobyčejný víkend. Bylo to pro mě intenzivní a plné emocí, tak to my čtyřky máme rády. :-) Což mě ale slušně vycuclo, včera jsem se jen ploužila. Ale dneska je mi tak plně... A i u nás se dějou úžasné věci!

Kateřina

Jestli se můžu také trochu víc svěřit, tak ze mě postupně opadávaly ty moje obranné vrstvy, v neděli už tam nebylo téměř nic a přál jsem si, aby to neskončilo, nehledě na zesilující zvláštní únavu a hučení v hlavě. Návrat k všednosti bolel, ale zůstávalo něco hřejivého a cenného uvnitř a i já ve svém nejbližším okolí vidím jen to dobré. Tak ze srdce všem děkuju za nádherný prostor a doufám, že se ho podaří znovu vytvořit a že bude opět tak léčivě vstřícný. Pětky by měly víc zkoušet (věřit) a být víc spontánní... Tak díky moc

Vojtěch

Aj ja Ti veľmi pekne ďakujem  za nádherný kurz a za vytvorenie tak príjemného a bezpečného prostredia počas celého stretnutia. Ľudia v kurze boli úžasní, napojení a i otvorení.

Musím povedať, že stále spracuvávam informácie z víkendu, hlavou, srdcom ale určite i celým telom.

No a zo strany detí vnímam, že sa mi dejú také zvláštne ale pritom pekné veci... Zisťujem, že sebapoznávací proces je pre nás nekonečný, tvoj kurz Enneagramu ma veľmi obohatil, akoby i trochu očistil, a cítim, že by som rada vedieť o sebe viac. Na podzimné pokračovanie kurzu sa teším už teraz, a možeš so mnou počítať.

Timea

Katko, děkuji Ti z celého srdce za kurz eneagramu v Odranci. Byl skvělý a bylo skvělé vidět a slyšet reálné představitele jednotlivých strategií! Opravdu k nezaplacení.

Klára